Bridge coconut drink

Image Bridge coconut drink

The Bridge Bio

Органски напиток од кокос 1л

 

► Органски сертифициран производ

► Погодно за вегани

► Без глутен

► Со изворска вода

► Не содржи шеќери

 

► Кошер сертифициран производ

► Природно без лактоза

 

Состојки: изворска вода, кокосово млеко* 9,4% (кокосов крем*, вода), оризов скроб*, морска сол, сончогледов лецитин*, природна арома на кокос*.

*од органско потекло

Да се чува на ладно и суво место. Добро протресете пред употреба. По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 3-4 дена.